Lekce jízdy na koni & ustájení

Sem vložte podnadpis


Individuální lekce

kdykoliv po dohodě , možno i mimo otvírací dobu

Skupinové lekce


 pondělí,úterý, čtvrtek,pátek 16-17 a neděle od 11 hod

Vyjížďky do přírody

kdykoliv po dohodě


 Příměstský tábor

Celodenní pobyt s jezdeckým výcvikem a doplňkovým programem dle věku dětí.Možno objednat jen jednotlivé dny. Vhodné pro děti od 6 do 17 let, pro začátečníky i pokročilé jezdce. Začátek každý den v 9:00 ve stájích (po domluvě možno i dříve), konec v 16:00. Obědy zajištěny. Děti se učí zodpovědnosti a seznámí s chodem jízdárny: místování, teoretická výuka jezdecký výcvik nebo hry na jízdárně nebo procházka v okolí . Dále : různé hry, kreslení apod.-5 dní 3800,- (Cena 1 den 850)

termíny 2019

1.-5.7.2019, 15.-19.7.2019, 22.-26.7.2019, 5.-9.8.2019, 12.-16.8.2019 19.-23.8.2019, 26.-30.8.2019


Jezdecký kroužek

Děti se v kroužku učí i péči o koně a stáje, sedlání, krmení, čištění , pokud mají někteří z časového i zdravotního důvodu zájem jen o ježdění, je možné se domluvit i na této variantě. Na koni se samozřejmě jezdí celoročně a to buď na jízdárně či chodíme ven do přírody. Koně se chovají na vyjížďkách trochu jinak a tím získává jezdec další zkušenosti Klubík

Klub nejenpro děti (od 13let) - jen pro pokročílé, samostatné a zodpovědné.Docházka 1x-2x týdně s prací(místování 4boxů a příprava žrádla) + 1 víkend v měsíci služba (10 - 18hod., o službách není ježdění podmínkou)- při této platbě je možno jezdit o vašich službách zdarma.Členové jezdí na vyjížďky i na jízdárně, mohou si koně i pronajmout na soustředění či závody (200-300,-kč).Mohou si se mnou domluvit tréninky(i mimo jejich docházky) jak drezurní tak skokové , dle cvičitele či trenéra je toto za 100-500kč VHODNÉ I PRO REKREAČNÍ JEZDCE.Cena 1450,- měsíčně. 


Péče o koně

Pro ty co se chtějí jen o koníky starat

Nabízíme možnost se koňsky vzdělávat aniž byste byli "nuceni" jezdit : je to prostě vhodné pro všechny, co začínají ať děti nebo dospělé, co si nejsou jistí svým postavením vůči tak velkému zvířeti případně mají strach i po špatném pádu z koně na něj znovu nasednout. Je možné docházet a pracovat na sobě překonat svůj strach.
Pronájem koní

částený či plný pronájem

Pronájem koní je vhodný pro ty, kteří již mají něco u koní za sebou a chtějí se individuálně rozvíjet, koni něco předat a zároveň se od něj učit. Pronájem koně umožní individuálnější práci, na koni se nestřídá tolik jezdců. Je možné se účastnit výjezdů na závody, soustředění a koňo výletů. : prostě je to vhodné pro všechny, kteří mají víc času a chtějí se posunout dál  Práce ze země

U nás se můžete realizovat i formou práce s koněm tak zvaně ze země. V dnešní době tak oblíbená metoda jak si udělat jiný vztah s tak krásným a velkým zvířetem než jen přijít, vyčistit a jít jezdit. Je možné pracoval formou Parelliho her, pozitivní motivace nebo jen cirkusové kousky. Záleží jen na vás jaký způsob komunikace ze země si zvolíte. : můžete jít třeba jen na procházku...... i to ovlivňuje postavení nás dvounožců v očích čtvernožců. 


Ustájení

tento boxík je volný